בלוג

Decor text
פיסול פנים באמצעות חומצה היאלורונית

פיסול פנים באמצעות חומצה היאלורונית

כל מה שצריך וחשוב לדעת על פיסול פנים ללא ניתוח 

כל אחד ואחת מאיתנו חולם על מראה עור פנים צעיר ורענן גם בגילאים מתקדמים בהם הזמן נותן את אותותיו ומשפיע על מראה העור. כיום, תוכלו להסתייע במגוון רחב של פתרונות אסתטיים המוצעים לכם במסגרת טיפולי אסתטיקה רפואית , וביניהם, פיסול פנים באמצעות חומצה היאלרונית ללא ניתוח.

מהו פיסול פנים ללא ניתוח ולמי הוא מיועד?

פיסול פנים ללא ניתוח היא שיטה טיפולית חדשנית להצערת עור הפנים ללא צורך ניתוחי והיא מיושמת באמצעות הזרקה של חומצה היאלרונית בהתאם לתכנית טיפול פרטנית לכל מטופל/ת. שיטה זו מיועדת לנשים וגברים המתמודדים עם סימני הגיל הנותן את אותותיו, וביניהם: קמטים מסביב לעיניים, לחיים שקועות, קמטים סביב הפה וכדומה. סימנים אלו ונוספים מהווים חלק בלתי נפרד מתהליך הפיזיולוגי של הזדקנות העור המתרחש על רקע עלייה של הגיל הכרונולוגי ועל רקע גורמים נוספים כגון הגורם הגנטי, הגורם הסביבתי (נזקי השמש וזיהום האוויר) והגורם הקשור לאורחות החיים שלנו כגון: עישון, חוסר בויטמינים, תזונה לקויה וכדומה.

מה מטרת הטיפול?

פיסול פנים באמצעות חומצה היאלורונית נועד להגשת מספר מטרות טיפוליות כגון:

  • שיפור מרקם העור
  • החלקת קמטוטים
  • טשטוש קמטים עמוקים
  • החזרת נפח שאבד ומילוי אזורים שקועים

חשוב לציין שהתכניות הטיפולית מותאמות באופן פרטני לכל מטופל/ת בהתאם למצב עור פניו.

מהם האזורים המטופלים במסגרת טיפולי פיסול פנים?

פיסול פנים באמצעות חומצה היאלורונית נועד לצרכי הצערת עור הפנים, כאשר הטיפול מתמקד במספר אזורים עיקריים כגון: אזור המצח, אזור הלחיים, אזור השפה העליונה והתחתונה, אזור קו הלסת והסנטר תוך כדי הדגשת קווי מסגרת והאזור שסביב לעיניים. חשוב לציין שכל אחד מאזורי הטיפול השונים מטופל בהתאם לתכנית הטיפול הכללית שמטרתה לשמור את המראה הטבעי והאישי של כל אחד מהאזורים ולייצר סינרגיה בין אזור לאזור.

פיסול פנים ללא ניתוח לפני ואחרי

פיסול פנים באמצעות חומצה היאלורונית הידריאל לפני פיסול פנים באמצעות חומצה היאלורונית הידריאל אחרי

פיסול פנים באמצעות חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית נחשבת לאחד מחומרי ההזרקה הפופולאריים ביותר בתחום טיפולי האסתטיקה הרפואית בשנים האחרונות וזאת לנוכח היתרונות הטיפוליים הנלווים לשימוש בה. חומצה זו מיוצרת באופן טבעי בגופנו, כאשר תפוקת הייצור הולכת ופוחתת ככל שאנו מתבגרים והדבר מוביל לכך שהעור מאבד מנפחו. את החומצה הסינתטית המשמשת לצרכי טיפולי מילוי והזרקה באמצעות חומצה היאלרונית מייצרים בהתאם למבנה האטומי של החומצה המצויה ברקמות הגוף השונות, דבר המאשפר המשך ייצור קלוגן ואלסטין ברקמות העור.

היתרונות הנלווים לשימוש בחומצה היאלרונית במסגרת טיפולי פיסול פנים כוללים:

  • חומר הזרקה בטיחותי המאושר על ידי רשויות הבריאות המובילות ברחבי העולם ומשרד הבריאות הישראלי.
  • חומר הזרקה המסייע רבות להשבת נפח שאבד ולצרכי מיצוק העור באזור הפנים והצוואר
  • חומר הזרקה בעל עמידות גבוהה יותר מחומרי מילוי אחרים בענף הרפואה האסתטית

ויתרונות נוספים ההופכים את החומצה ה-היאלרונית לאחד מחומרי המילוי וההזרקה הנפוצים ביותר בארץ ובעולם.

פיסול פנים באמצעות חומצה היאלורונית

פיסול פנים ללא ניתוח לפני פיסול פנים אחרי ניתוח אחרי

פיסול פנים ללא ניתוח – מספר מילים על ההליך הטיפולי והתוצאות הטיפוליות

פיסול פנים באמצעות חומצה היאלורונית מיושם במסגרת סדרת טיפולים בת 5-6 טיפולים שבכל אחד מהם מושם דגש על אזור אחר בשטח הפנים הנכלל בתכנית הטיפולית המובנית והמותאמת באופן פרטני לכל מטופל/ת. התוצאות הטיפוליות נשמרות לאורך זמן ממושך, כאשר אחת לשנה לערך נדרש "טיפול תחזוקתי" באמצעותו ניתן לשמר את התוצאות הטיפוליות. הטיפול עצמו עלול להיות מלווה בתופעות לוואי קלות כגון: נפיחות ואדמומיות באוזרים המטופלים החולפות תוך מספר ימים ממועד הטיפול.

לומינרה ישראל – משווקת חומרי המילוי וההזרקה הטובים ביותר בישראל

אנחנו בחברת לומינרה ישראל מתמחים בשיווק של חומרי מילוי והזרקה המיועדים למגוון רחב של טיפולים בתחום הרפואה האסתטית. קו המוצרים שלנו כולל חומצה היאלרונית המשמשת לצרכי מילוי והזרקה לפיסול פנים, בין יתר המוצרים המיוצרים על ידינו תוכלו למצוא:

קריסטליס המבוסס על קלציום הידרוקסיאפטיט (סידן) שנועד לצרכי השבת נפח לרקמת העור ולצרכי שחזור קווי המתאר הטבעיים של הפנים

הידריאליקס חומר מילוי על בסיס חומצה היאלורונית מצלובת לצרכי טיפול בקמטים והידללות העור כתוצאה מתהליך הזדקנות של העור

וחומרי מילוי והזרקה נוספים המיוצרים במפעל ייצר מתקדם מסוגי העומד בכל התקנים הבין לאומיים ופועל תחת ביקורות קפדניות של רשויות בריאות מרחבי העולם.

.

עוד מאמרים בנושא

צרו קשר

נשמח לשמוע מכם!

אם יש לכם שאלות, בקשות או אפילו הצעות עבורנו, נשמח לשמוע. מלאו את פרטיכם מטה ונדאג שמישהו מצוות לומינרה יחזור אליכם בהקדם.