בלוג

Decor text
עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים

כל מה שצריך וחשוב לדעת על מילוי ועיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית מאמר שלפניכם

מבין כל חומרי המילוי וההזרקה בהם נעשה שימוש בענף הרפואה האסתטית, חומצה היאלרונית נחשבת לחומר המילוי המומלץ ביותר למטרות מילוי שפתיים, כאשר ישנם מספר סוגים של חומצות היאלרוניות הנבדלים זה מזה בהתאם לאיכויות החומר המשפיע בין היתר על התוצאות הטיפוליות אותן ניתן להשיג ועל משך הזמן בו נשמרת תוצאת הטיפול.

מה חשוב לדעת על חומצה היאלרונית?

חומצה היאלורונית היא למעשה חומר המצוי ברקמות העור השונות שבגופנו שתפקידו העיקרי הוא לשמור על נפח העור ולחות העור. ככל שגילינו עולה, תפוקת החומצה ההילארונית בגופנו הולכת ופוחתת וזאת הסיבה שעורנו מאבד מנפחו. בסוף שנות ה-90 של המאה החולפת, החלו לייצר חומצה היאלורונית בתנאי מעבדה, כאשר החומצה ההילארונית המיוצרת בתנאי מעבדה יועדת לייצר סיבי אלסטין וקולגן המסייעים רבות לנפח ולחות העור. בחומצה ההילארונית עושים שימוש נרחב בענף הרפואה האסתטית וחומר מילוי זה משמש בין היתר לפיסול פנים, פיסול אף, הרמת לחיים ובניית עצמות לחיים, עיבוי שפתיים ועוד.

חומצה היאלורונית לשפתיים – כל היתרונות

השימוש בחומצה היאלורונית למטרות עיבוי שפתיים, מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות המושגים במסגרת טיפולי מילוי שפתיים ולמטרות עיצוב שפתיים וביניהם:

  • חומר מילוי סינטטי המיוצר בתנאי מעבדה ובהתאם למבנה האטומי של החומר הטבעי המצוי בגופנו
  • חומר מילוי המאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי ורשויות בריאות מסביב לעולם
  • חומר מילוי לשפתיים המאפשר לכם ליהנות מתוצאות טיפוליות בעלות מראה טבעי ולא מנותח
  • חומר מילוי בעל עמידות גבוהה השומר על התוצאה הטיפולית המושגת לאורך זמן

ויתרונות נוספים ההופכים את החומצה ההיאלורונית לחומר המילוי וההזרקה הפופולארי ביותר בארץ ובעולם למטרות עיצוב ומילוי שפתיים.

עיבוי שפתיים – למי זה יכול להתאים?

ירידת נפח בשפתיים היא תופעה פיזיולוגית הקשורה לעלייה בגילנו הכרונולוגי ובחלק גדול מהמקרים היא מלווה גם בהופעת קמטים סביב הפה, ולכן, ברוב המקרים, עיצוב שפתיים מיועד לנשים בסביבות גיל 40-50 המעוניינות לעבות את השפתיים וליהנות ממראה של שפתיים עסיסיות, בשרניות או מלאות יותר.כמו כן, חשוב לציין את העובדה שישנן נשים עם מראה שפתיים צרות או דקות במיוחד וטיפולי העיבוי באמצעות מילוי שפתיים בחומצה היאלורונית מותאם גם להן, במידה והן מעוניינות בשפתיים בשרניות ועבות יותר.

מילוי שפתיים בחומצה היאלורונית

מילוי שפתיים בחומצה היאלורונית – מה חשוב לדעת על התהליך?

מילוי שפתיים בחומצה היאלורונית הוא טיפול נפוץ ובטוח יחסית המיושם כיום במספר הולך וגדל של מרפאות בהן מתבצעים טיפולים שונים בענף הרפואה האסתטית באמצעות חומרי מילוי והזרקה. יחד עם זאת, חשוב לציין שבחירת זהות המרפאה והרופא המטפל המבצע עיבוי שפתיים היא בעלת חשיבות יתרה וזאת לצרכי תכנון ההליך הטיפולי וקביעת המינון הנכון של חומר המילוי וההזרקה.

הליך התכנון המקדים לטיפולי מילוי שפתיים מצריך תכנון של שפתיים סימטריות בהן צורת השפה העליונה תואמת לצורת השפה התחתונה, וכל זאת מבלי להגיע לתוצאה טיפולית בעלת מראה "ניתוחי" יתר על המידה ותוך שמירה על התאמת מבנה השפתיים למבנה הפנים.

ההליך הטיפולי עצמו נמשך בין 15 ל-30 דקות והוא מיושם תחת הרדמה מקומית בלבד באמצעות משחה מאלחשת או באמצעות זריקת הרדמה. לאחר כניסת חומרי ההרדמה לפעולה, ניתנת למטופלת זריקה של חומר המילוי לשפתיים וזאת בהתאם למספר נקודות ההזרקה על פי תכנית הטיפול והתוצאות הטיפוליות הנדרשות. ברוב המקרים, נדרש טיפול בודד לצורך השגת התוצאה הטיפולית הרצויה לכם, אך במקרים מסוימים תדרשו לשניים או שלושה טיפולים עד להשגת התוצאה הטיפולית.

עיצוב ועיבוי שפתיים

האם נדרשת הכנה מוקדמת לקראת עיבוי שפתיים?

לא נדרשת כל הכנה מקדימה להליך הטיפולי עצמו, כאשר התכנון המקדים כולל פגישה מוקדמת עם הרופא/איש המקצוע המטפל לצורך קביעת מראה השפתיים בסיום ההליך הטיפולי. יחד עם זאת, לא מומלץ לקיים את טיפולי המילוי וההזרקה בימים בהם אתם לא חשים בטוב. במקרים בהם ירידת נפח השפתיים מלווה גם בקמטוטים המופיעים מסביב לפה, מומלץ לבצע את הטיפול לפני ו/או אחרי טיפול ייעודי להעלמת קמטוטים וזאת בהתאם להמלצת איש המקצוע/הרופא המטפל.

עיבוי שפתיים לפני ואחרי

הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים לפני אחרי הזרקת חומצאה היאלרונית לשפתיים

תופעות לוואי וסיבוכים

בדומה לכל טיפול מילוי אחר בו נעשה שימוש בחומרי הזרקה כאלו ואחרים, גם מילוי שפתיים בחומצה היאלורונית עלול להיות מלווה בתופעות לוואי שברוב המקרים חולפות מאליהן לאחר מספר שעות או ימים ממועד ההזרקה. בין תופעות הלוואי הנפוצות לאחר עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית נכללות תופעות כגון: הופעת כאב באזור ההזרקה, נפיחות מקומית, היווצרות גושים בנקודות ההזרקה לאורך השפתיים, שטף דם תת עורי. במידה ומופיעה נפיחות באזור ההזרקה, אתם עלולים לחוש אי נוחות קלה בזמן אכילה או שתייה במהלך השעות או הימים הראשונים לאחר ההזרקה.

שימו לב- במידה ואחת או יותר מתופעות הלוואי הנ"ל אינה חולפת תוך שלושה עד חמישה ימים ממועד ההזרקה, קיימת חשיבות רבה להגעה לרופא.

בכל הנוגע לסיבוכים אפשריים, מילוי שפתיים בחומצה היאלורונית אינו חושף אתכם לסיבוכים משמעותיים העלולים להיווצר במקרים בהם נעשה שימוש בחומרי מילוי אחרים כגון: סיליקון או בוטוקס, וזאת לנוכח העובדה שהחומצה ההילארונית היא אחד מחומרי המילוי היחידים הניתנים להמסה במידת הצורך.

עם היעלמותן של תופעות הלוואי, ניתן לראות בעין את התוצאה הטיפולית המושגת וליהנות מחזרה מלאה לשגרת היום יום.

מילוי שפתיים בחומצה היאלרונית – כמה זמן זה מחזיק?

חומצה היאלורונית המוזרקת לשפתיים מתכלה עם הזמן, כאשר פרק הזמן הממוצע במהלכו נשמרות התוצאות הטיפוליות הוא בין חצי שנה לשנה. במהלך תקופה זו מומלץ לבצע טיפול "תחזוקה" לשמירה על מראה שפתיים עבות ומלאות.

מילוי שפתיים לפני ואחרי

לפני מילוי שפתיים בחומצה היאלורונית אחרי מילוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית

אילו חומרי מילוי של חומצה היאלורונית מומלצים ביותר לעיבוי שפתיים?

כפי שציינו לעיל, ישנם מספר סוגים שונים של חומצות היאלרוניות הנבדלים זה בזה באיכויותיהם. חומרי המילוי המומלצים ביותר למילוי שפתיים בחומצה היאלרונית הם החומרים המיוצרים על ידי חברת לומירנה ישראל העוסקת ומתמחה בשיווק חומרי מילוי והזרקה למגוון רחב של תחומי טיפול בענפי הרפואה האסתטית, לרבות, עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית. חומרי המילוי וההזרקה של חברת לומירנה ישראל משווקים בהצלחה יתרה בלמעלה מ-30 מדינות שונות מסביב לעולם – כולל ישראל, כאשר התוצאות הטיפוליות המושגות באמצעותן מדברות בעד עצמן. למידע נוסף על חומרי המילוי וההזרקה של חברת לומירנה ישראל לחצו כאן

עוד מאמרים בנושא

צרו קשר

נשמח לשמוע מכם!

אם יש לכם שאלות, בקשות או אפילו הצעות עבורנו, נשמח לשמוע. מלאו את פרטיכם מטה ונדאג שמישהו מצוות לומינרה יחזור אליכם בהקדם.