בלוג

Decor text
סקין בוסטר

סקין בוסטר

מהו סקין בוסטר? ממה הוא מורכב? מהם יתרונות הטיפול בסקין בוסטר וכיצד מתבצע הטיפול? על כך ועוד במאמר שלפניכם.

סקין בוסטר לעור הפנים הפך בשנים האחרונות לאחד מחומרי ההזרקה הפופולאריים ביותר להשבת הרעננות ושיפור איכות עור הפנים במסגרת טיפולי אסתטיקה רפואית. חומר טיפולי זה מבוסס על חומצה היאלורונית שאינה מוצלבת הידועה בתרומתה להשגת מראה צעיר וחלק של עור הפנים, וזאת לנוכח העבודה הפיזיולוגית כי חומצה ה-היאלורונית מסוגלת להיקשר לסיבי קולגן ואלסטין המצויים בעור ובכך לסייע בהנעת נוטריינטים חיוניים לרקמת העור.

מהו טיפול סקין בוסטר ומהם יתרונותיו?

ה- skin booster הוא למעשה טיפול אסתטי בהזרקה המיועד לצרכי השבת הרעננות ושיפור איכות עור הפנים. בנוסף, הטיפול באמצעות חומר ה- skin booster מיועד לאזור הצוואר, המחשוף והידיים. יתרונות הטיפול בסקין בוסטר כוללים:

  • הפחתת קמטים עדינים בשטח הפנים, הצוואר והמחשוף
  • השבת הלחות לעור הפנים ואזור הצוואר, המחשוף והידיים
  • הענקת מראה צעיר וטבעי של האזור המטופל
  • השגת מראה זוהר של העור לאורך זמן
  • חומר הזרקה טיפולי הנספג ומתכלה בגוף באופן טבעי
  • תוצאות טיפוליות הנראות לעין באופן מיידי

יתרונות אלו מושגים הודות לעובדה שמדובר בחומר הזרקה אשר אינו מייצר נפח אלא מעודד ייצור קולגן ואלסטין בעור, ובכך, הוא חודר אל רקמות העור העמוקות, מעודד יצירה של עור חדש ורענן ומסייע בהשגת עור חלק יותר.

למי מיועד הטיפול?

טיפול באמצעות סקין בוסטר מיועד לנשים וגברים הסובלים מקמטוטים עדינים באזור הפנים, הצוואר, המחשוף והידיים ולנשים וגברים המעוניינים לשמור על מראה עור פנים צעיר ורענן לאורך זמן. חשוב לציין שהטיפול יעיל גם לצרכי טיפול בצלקות אקנה.

כיצד מתבצע טיפול סקין בוסטר?

טיפול באמצעות סקין בוסטר מיושם באמצעות הזרקת החומר הייעודי אל האזור המטופל, כאשר ניתן להזריק את החומר לנקודות הזרקה מרובות ושטחיות במרחקים של 0.5-1 ס"מ. לפני הטיפול, מומלץ למרוח משחה מאלחשת על גבי האזור המטופל וזאת על מנת תחושת כאב קל בזמן הזריקה. על מנת להשיג את התוצאה הטיפולית האופטימאלית מומלץ על סדרה בת 3-4 טיפולים בהתאם למצב העור של המטופל/ת, וזאת במרווחים של שבועיים – שלושה בין טיפול לטיפול.

בדומה לכל חומר הזרקה אחר, גם טיפול באמצעות skin booster עלול להיות מלווה בתופעות לוואי קלות שהנפוצות ביניהן כוללות: נפיחות ואדמומיות של האזור המטופל. ברוב המקרים, תופעות לוואי אלו חולפות מאליהן תוך מספר שעות עד מספר ימים מרגע הטיפול עצמו.

כמה זמן מחזיק סקין בוסטר?

הידריאל סקין בוסטר

התוצאה המיידית המושגת לאחר סדרת טיפולים בסקין בוסטר נשמרת לפרק זמן של שמונה חודשים עד שנה, כאשר התוצאות הטיפוליות נראות לעין כבר מהטיפול הראשון. תוצאות אלו הולכות ומתייצבות עם הזמן וניתן לשמור עליהן באמצעות טיפולים נוספים ככל שהשפעתה של החומצה ההיאלורונית הולכת ונחלשת עם הזמן.

לומינרה ישראל – המשווקת הבלעדית של סדרת מוצרי לומינרה בישראל

אנחנו בחברת לומינרה ישראל עוסקים ומתמחים בשיווק של חומרי מילוי והזרקה המיועדים למגוון רחב של טיפולים בתחום הרפואה האסתטית. כל סוגי החומרים משווקים על ידינו עומדים בתקנים המחמירים ביותר ומאושרים על ידי רשויות בריאות מרחבי העולם, לרבות, משרד הבריאות הישראלי. אחד מהחומרים המיוצרים על ידינו הוא הידריאל סקין בוסטר המגיע בשלושה ריכוזים שונים המיועדים לטיפול בהתאם לצרכיו הפרטניים של כל מטופל/ת.

הידריאל סקין בוסטר, הוא למעשה ג'ל הומוגני, שקוף ומתכלה בגוף באופן טבעי והוא משלב בתוכו חומר ייעודי המונע נזקי חמצון ובכך הוא מאריך את משך ההשפעה של החומצה ההיאלורונית.

עוד מאמרים בנושא

צרו קשר

נשמח לשמוע מכם!

אם יש לכם שאלות, בקשות או אפילו הצעות עבורנו, נשמח לשמוע. מלאו את פרטיכם מטה ונדאג שמישהו מצוות לומינרה יחזור אליכם בהקדם.