בלוג

Decor text
מילוי קמטים

מילוי קמטים

אי אפשר לעצור את הזמן ועם השנים, עור הפנים מאבד מגמישותו – מה שגורם להיווצרותם של קמטים וקמטוטים. החדשות הטובות הן, שנכון לשנת 2022 אומנם עדיין לא ניתן לעצור את השנים, אבל, מה שכן ניתן לעשות, זה להחזיר את המראה הצעיר והרענן לעור הפנים – כאשר, כל מה שצריך לעשות זה להיעזר באותם חומרי מילוי וטיפולי הזרקות למילוי קמטים.

כיום, כל מי שמתעניין בטיפולים אלו, עתיד לגלות כי חומצה היאלורונית למילוי קמטים, יכולה להוות ללא כל ספק כבחירה הטובה והמתאימה ביותר עבור המטרה. חומצה היאלורונית מיוצרת בצורה טבעית בגוף של כל אחד – כאשר, סוג החומצה בה משתמשים לצורך מילוי קמטים אומנם לא זהה לזה אשר מצוי בגופינו אך נחשב למקביל אליו ולכזה אשר יוצר את אותו אפקט בדיוק – כאשר, האפקט הו השבת הגמישות לעור ויצירת נפח.

איך קמטים נוצרים?

לא כולם מודעים לכך, אבל שרירי הפנים נמתחים ומתכווצים במהלך יממה אחת כ-15,000 פעמים. ככל שמתבגרים, עור הפנים מאבד והגמישות שלו וכתוצאה מאובדן הגמישות בשילוב עם הפעולות החוזרות ונשנות של שריר הפנים נוצרים למעשה אותם קמטים וקמטוטים.

בין הגורמים העיקריים להיווצרותם של קמטים ניתן לציין את הבאים: גנטיקה, עישון, תזונה לא נכונה, חשיפה לשמש ודיאטות קיצוניות. כמובן, שהסיבה העיקרית להופעת קמטים היא הזדקנות העור – כאשר כאמור, ככל שאנחנו מתבגרים כך תאי האלסטין אשר אחראים לגמישות העור, מאבדים מגמישותם ודבר זה גורם למעשה לקמטים.

סוגי קמטים – מהם קמטי הבעה ומהם קמטים קבועים?

כאשר אנו מבחינים בקמטים, אנו יכולים להגדיר אותם על פי המיקומים כמו: קמטים מתחת לאף, קמטים באזור סנטר, קמטים באזור השפתיים וכיוצא בזה. אבל לא כולם מכירים את סוגי הקמטים ויכולים להעיד באלו מהסוגים מדובר. אז בין סוגי הקמטים שחשוב להכיר: קמטי הבעה – קמטים אלו נוצרים בעקבות ירידת האלסטיות וכמות השומן בעור ובעקבות תנועה חוזרת של שרירים – וזאת כתוצאה מהבעות הפנים.

סוג נוסף הם הקמטים הקבועים (או קמטים יציבים), אשר נוצרים כתוצאה מנפילה של עור הפנים והם נפוצים בעיקר באזורים ספציפיים בפנים כמו: הפה, האף, הסנטר והמצח. כמובן, שמכיוון שהטיפול בכל אחד מסוגי הקמטים הינו שונה, חשוב להכיר את ההבדלים ביניהם ולזהות אותם לפני שבוחרים את חומרי המילוי המתאימים ביותר למטרה.

הכירו את חומרי מילוי הקמטים של חברת לומינרה

חברת לומינרה מציעה חומרים למילוי קמטים, כאשר, בין החומרים המוצעים: הידריאל, קריסליס והידראליקס. החומרים מכילים חומצות היאלורניות אשר מופקות ממקורות אשר אינן מגיעות מהחי – והינן מקבילות לחומצה ההיאלורונית אשר מצויה בגופינו. המוצרים מהווים למעשה תכשירי ג'ל אשר מתכלים בגוף בצורה טבעית. החומרים הינם נוחים להזרקה ולשימוש, בעלי השפעה ארוכת טווח.

מעבר לכך, את התוצאות ניתן לראות זמן קצר לאחר השימוש בחומר. מבחינת הטיפול, עצם הזרקת חומצה היאלורונית עלולה לגרום לכאב קל ולתחושת אי נעימות, אך מכיוון שהחומרים מכילים חומר מאלחש (לידוקאין), מדובר בכאב קל בלבד, אשר חולף לאחר שעות בודדות. כמובן, שלכל אחד מהחומרים יש תכונות שונות והשפעות שונות ולכן, חשוב להבין תחילה איזה מהחומרים המוצעים על ידי לומינרה, יכולים לספק את המענה הטוב ביותר על הצורך וכמובן, להתאים לסוג ולמצב העור, כאשר, האפשרויות הן כאמור:

  • הזרקת קריסטליס – שהינו חומר למילוי קמטים מבוסס סידן ומיועד עבור טיפול בקמטים, השבת נפח ופיסול של תווי הפנים.
  • הזרקת הידריאל – מדובר בסקין בוסטר אשר מיועד לריענון ולשיפור העור – באמצעות החומר ניתן להשיב את הלחות לעור ולהשיב לו את המראה החיוני והזוהר.
  • הזרקת הידראליקס – חומרי מילוי המשמים עבור טיפול בקמטים ולטפל במקרים של הידללות העור.

האם הטיפול כרוך בתופעות לוואי?

בדומה לכל טיפול אסתטי אחר, גם הזרקות למילוי קמטים ע"י חומרי מילוי, עלולים לטמון בחובם תופעות לוואי שונות כמו: שטפי דם, נפיחות סביב אזור ההזרקה ותחושת גרד. אך תופעות לוואי חולפות לרוב לאחר מספר שעות או לכל היותר, לאחר מספר ימים.

חברת לומינרה ישראל הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר משווקת מוצרי חומצה היאלורונית למילוי קמטים, מילוי שפתיים, פיסול הפנים ועוד. לחברה קו מוצרים מגוון ועשיר אשר כולל בתוכו מגוון רחב של פתרונות יופי. כל מוצרי החברה נוצרים בחדרים נקיים תחת הקפדה על תנאי ייצור קפדניים ותוך עמידה בתקנים בין לאומיים.

עוד מאמרים בנושא

צרו קשר

נשמח לשמוע מכם!

אם יש לכם שאלות, בקשות או אפילו הצעות עבורנו, נשמח לשמוע. מלאו את פרטיכם מטה ונדאג שמישהו מצוות לומינרה יחזור אליכם בהקדם.