בלוג

Decor text
טיפולי אסתטיקה רפואית

טיפולי אסתטיקה רפואית

טיפולי אסתטיקה רפואית מתבצעים כחלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח היומית (הן של גברים והן של נשים). כדי להכיר מעט יותר את שיטות האסתטיקה הקיימות כיום, ריכזנו מידע חיוני עבורכם. שיטה המוכרת ביותר לביצוע טיפולים אסתטיים היא באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית – חומצה זו היא רב סוכר אשר מצוי באופן טבעי בגוף האדם, אך ככל שחולפות השנים והאדם מתבגר, כמות החומצה הולכת ופוחתת ואזורים מלאים מתמלאים בקמטים. את החומצה מייצרים בתנאי מעבדה והיא מגיעה בתצורת ג'ל אותו מזריקים למקומות שונים בגוף האדם.

מטרות הזרקת חומצה היאלורונית

החומצה מוזרקת לאזורים שונים בגוף האדם במטרה לטשטש / העלמת קמטים. החומצה אותה מזריקים לאזור המתבקש, סופחת אליה מים בכמות גבוהה והיא נספגת בגוף לתקופה בת שנה.

את השימוש בחומצה ניתן לחלק לשני שימושים מובילים: מילוי נפחים וטיפול באיכות העור. מילוי נפחים וקמטים מתבצע באזורים שונים על מנת למלא אזורים בהם קיימת צניחה של הרקמה / שקעים ו/או קמטים. את ההזרקה נהוג לבצע באזורים לרבות טיפול בידיים ובצוואר, מילוי שקעי עיניים, מצח, רקות, שקעי אף, שפה ועוד. השימוש השני הוא טיפול באיכות העור. טיפול באיכות העור נקרא בשפה המקצועית סקין בוסטר ומטרתו לטפל בעור מבוגר ויבש. הזרקה זו נהוג לבצע באזור אותו רוצים להצעיר לרבות עור הפנים, טיפול בידיים לרבות כפות הידיים הזרקה לאזור הצוואר ועוד.

אילו טיפולי אסתטיקה רפואית מתבצעים ע"י הזרקת חומצה היאלרונית?

הטיפולים אותם מבצעים בין היתר הם: טיפול באזור הפנים מילוי קמטים, פיסול פנים – עיצוב עצמות לחיים, פיסול פנים, פיסול אף להעלמת קמטים נזולביאליים , מילוי שפתיים, מילוי שקעים מתחת לעניים, עיצוב קו הלסת, עיצוב סנטר – קמטי מריונטה (הקמטים שבין הפה לסנטר) ועוד.

חומרי מילוי (המוגדרים בשפת העם כחומצה היאלורונית), הפכו בשנים האחרונות לשכיחים ולא בכדי. באמצעות הטיפולים האסתטים יכולים רבים להשיב למראה החיצוני את השנים האבודות. במילים אחרות, הקמטים הטבעיים שנוצרים כתוצאה ישירה מהשנים שחלפו מתמלאים והמראה "המבוגר" מתחלף במראה צעיר – זו הסיבה הלכה למעשה בה רבים מהאנשים נראים צעירים לגילם וניתן בקלות להתבלבל ולחשוב כי הם צעירים לעיתים משמעותית מגילם.

מתי נראות תוצאות הטיפול

את תוצאות הטיפול ניתן לראות כמעט באופן מידי לאחר ההזרקה אך את התוצאה השלמה ניתן לראות עד שלושה שבועות מיום ההזרקה. חשוב להבין כי מספר ימים לאחר ההזרקה ישנה נפיחות ועל כן התוצאה הסופית תתקבל רק כלאחר שלושה שבועות.

אם גם אתם רוצים להיראות צעירים מכפי גילכם ולהעלים את הקמטים שהחלו לצוץ באזורים שונים בגוף, נכון להסתייע במוצרי אסתטיקה רפואית של חברת לומינרה.

לומינרה ישראל הינה חברה המשווקת מוצרים אשר מאפשרים לכם להילחם בקמטים וליהנות מעור חלק וצעיר ובין היתר משווקת החברה חומרי מילוי המבוססים על סידן, על חומצה היאלורונית , על קלציום הידרוקסיאפטיט ועוד.

עוד מאמרים בנושא

צרו קשר

נשמח לשמוע מכם!

אם יש לכם שאלות, בקשות או אפילו הצעות עבורנו, נשמח לשמוע. מלאו את פרטיכם מטה ונדאג שמישהו מצוות לומינרה יחזור אליכם בהקדם.