בלוג

Decor text
חומרי מילוי

חומרי מילוי

בגיל מסוים (אשר משתנה מאדם לאדם), הקמטים והקמטוטים מתחילים להופיע על הפנים. אז בעוד שישנם אנשים שבקושי יבחינו בקיומם או יתייחסו אליהם, עבור אחרים הקמטים יהוו כגורם מפריע, אשר מאוד יהיה קשה להתעלם ממנו. אז החדשות הטובות הן, שכיום, הודות לקיומם של חומרי מילוי חדשניים ואיכותיים, ניתן ליהנות מפתרון איכותי לאותם הקמטים – כאשר, כל מה שצריך לעשות זה לערוך היכרות עם אותם החומרים וההבדלים ביניהם ולבחור בתבונה את אותו החומר אשר יוזרק בסופו של דבר לפנים.

מהם חומרי מילוי?

אי אפשר לעצור את העובדה שהגוף שלנו מתבגר וכך גם העור שלנו. כשהעור מתבגר הרמות של החומרים אשר שומרים על גמישותו וחיוניותו כמו הקולגן והאלסטין, יורדות ודבר זה ניכר על העור – אשר מאבד מחיוניותו וכאמור, בשלב מסוים גם מופיעים עליו אותם קמטים או קמטוטים. הפתרון למצב זה יכול לבוא לידי ביטוים באותם חומרי מילוי.

מדובר בקבוצה של חומרים שונים, אשר יכולה להיות להם השפעה זמנית או השפעה קבועה. את החומרים הללו ניתן להזריק באמצעות מזרקים דקיקים לאזורים שונים בפנים כמו גם באזורים אחרים בגוף בהם ישנם קמטים כמו הידיים. חומרי מילוי אף יכולים לשמש להשגת תוצאות אסטטיות אחרות כמו: עיבוי שפתיים או מילוי שפתיים, עיצוב קו לסת, פיסול אף ללא ניתוח ועוד..

פיסול ועיצוב אף ללא ניתוח

הסוגים השונים של חומרי מילוי

קיימים בשוק מספר סוגים שונים של חומרי מילוי, אשר הבחירה ביניהם אמורה להתבסס על פרמטרים כמו: סוג הטיפול המבוקש, מצב העור והעדפות אישיות של המטופל. נהוג לחלק את סוגי החומרים ל-3 סוגים עיקריים, חומרי מילוי זמניים, חומרי מילוי חצי קבועים וחומרי מילוי קבועים. חומרי המילוי הזמניים (אשר מחזיקים לרוב לתקופת זמן של בין 12 ל-18 חודשים) נחשבים לנפוצים ביותר, ונהוג לחלק אותם לתתי הסוגים הבאים: חומרי מילוי על בסיס קולגן – קולגן מהווה סוג של חלבון המצוי בגוף שלנו, בכוחו לחזק את מבנה העור ולשפר את המראה שלו.

הזרקת חומרי מילוי לשפתיים

סוג נוסף הוא חומרי המילוי על בסיס חומצה היאלורונית – גם כאן מדובר בחומר אשר קיים באופן טבעי בגוף שלנו ואחראי על גמישות העור ועל המראה החיוני שלו. כיום, חומרים אלו נחשבים לפופולאריים ולנפוצים ביותר. סוג נוסף של חומרי המילוי הם חומרים המבוססי סידן – מדובר בחומרים הנחשבים לחזקים יותר והשפעתם תהיה לטווח ארוך יותר – יחד עם זאת, לרוב, נעשה בהם שימוש רק במקרים בהם המטופל נמצא כאלרגי לחומרים האחרים.

כיצד מזריקים חומרי מילוי?

חומרי המילוי מוזרקים לאזורים השונים בפנים ובגוף באמצעות שימוש במזרקים ייעודיים – שהינם דקיקים במיוחד. בכדי להקל על הכאב שבתהליך, נהוג להשתמש במקרים רבים במשחת אלחוש – אשר במקרים מסוימים, כמו בחומרי המילוי של לומינירה, מהווה חלק מהחומר עצמו. הליך הזרקת חומרי מילוי לפנים נחשב כפשוט ומהיר יחסית, כמובן, שבכדי להשיג את התוצאות הרצויות יש לבחור בתבונה הן את החומר בו יעשה שימוש לצורך המטרה והן את מי שיבצע את ההזרקה.

הזרקת חומרי מילוי שפתיים

הכירו את חומרי המילוי של לומינרה

כאמור, חומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית נחשבים כיום לבין הנפוצים והאקטיביים ביותר. במקום הזה בדיוק, נכנסת חברת לומינרה לתמונה ומשווקת 3 חומרי מילוי איכותיים המבוססים על חומצה היאלורונית, חומרים אלו כוללים את הסוגים הבאים:

קריסטליס

חומר מילוי מבוסס סידן אשר ייעודו למלא קמטים, להשיב נפח לעור ולפסל את תווי הפנים.

קריסטליס חומר מילוי על בסיס סידן

הידריאל

המהווה סקין בוסטר אפקטיבי לריענון ולשיפור מרקם ומראה העור והשבת המראה החיוני והזוהר אשר אפיין אותו בתקופות מוקדמות יותר.

הידריאל סקין בוסטר המבוסס על חומצה היאלרונית

הידראליקס

חומר מילוי מבוסס חומצה היאלורונית המשמש לטיפול בקמטים ואפקטיבי למקרים של הידללות העור.

הידריאליקס חומר מילוי על בסיס חומצה היאלורונית מצולבת

כל חומרי המילוי הינם קלילים ונוחים להזרקה וזאת הודות לטכנולוגיות החדשניות עליהן הם מבוססים. את התוצאות של הטיפול ניתן לראות כבר זמן קצר לאחריו וליהנות מהן לתקופת זמן אשר אורכת לרוב בין 12 ל-18 חודשים. תופעות הלוואי אשר עלולות להיגרם כתוצאה מהשימוש בחומרים הינן מינימאליות ובמרבית המקרים הן חולפות בתוך מספר שעות או בתוך ימים בודדים.

אם גם אתם מעוניינים לעשות שימוש בחומרי מילוי ומבקשים לעשות שימוש בחומרים איכותיים ואפקטיביים, הטומנים בחובם מינימום של תופעות לוואי. אין כל ספק כי חומרי המילוי של לומינרה המבוססים על חומצה היאלורונית, יהוו כבחירה הנכונה בעבורכם.

לומינרה ישראל החברה המנוסה והמקצועית משווקת חומרי מילוי באיכות בלתי מתפשרת .

עוד מאמרים בנושא

צרו קשר

נשמח לשמוע מכם!

אם יש לכם שאלות, בקשות או אפילו הצעות עבורנו, נשמח לשמוע. מלאו את פרטיכם מטה ונדאג שמישהו מצוות לומינרה יחזור אליכם בהקדם.