בלוג

Decor text
חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית מסייעת לכם להראות צעירים יותר ולהשוות לפניכם את המראה עליו אתם חולמים, אך מה באמת אתם יודעים על החומצה המדוברת?

כדי לאפשר לכם להזריק את החומר במודעות שלמה ומלאה, איגדנו במאמר אחד את כל שאתם צריכים לדעת אודות החומצה שעושה פלאים.

מהי חומצה היאלרונית?

החומצה ההיאלרונית, מצויה כבדרך הטבע בעור ותפקידה הוא לאזן את הלחות ולמנוע ממנה להתנדף מהגוף. ככלל, בגוף האדם מצויים כ- 15 גרם של חומצה היאלרונית ובכל יום שחולף, כ-5 גרם מהחומצה מתנדף מהגוף ופוגע ברמה של הלחות (לחות בעור חשובה למראה עור הפנים).

"הבעיה" האמיתית מתחילה עם השנים שחולפות – גוף האדם המתבגר, מייצר פחות חומצה ומנגד, הוא זקוק לאחוז גבוה יותר של חומצה. במילים אחרות, על מנת לשמור על לחות ובריאות העור, יש צורך בכמות ספציפית של חומצה היאלורונית (אותה הגוף לא מצליח לייצר כתמול שלשום) ועל כן יש להסתייע בחלופות המאפשרות להימנע מתהליך הזקנות של העור. החומצה עצמה היא מולקולה דמוית ג'ל והיא נמצאת בין היתר באזור העיניים והמפרקים. כל גרם אחד של חומצה, שומר על כ- 6 ליטר מים וזו כשלעצמה הסיבה שהחומצה היא ששומרת על ויסות הלחות בתאי העור – ככל שישנה פחות חומצה בתאי העור כך העור מאבד יותר לחות ולהיפך.

עוד, הזדקנות העור גורמת לתופעות לא רצויות ובין היתר: איבוד של נפח בפנים, נפח בשפתיים וכיוצא בזאת. חשוב לזכור כי הזדקנות העור אומנם נגרמת כחלק בלתי נפרד מהשנים שחולפות, אך גם לגורמים הסביבתיים השפעות לא מבוטלות על מראה העור ובין היתר חשיפה לחומרים מזהמים, חשיפה לשמש ועוד.

תכונות החומצה ההיאלרונית

  • מתאימה לכל סוגי העור
  • מספקת לחות לאורך זמן
  • אינה סותמת את נקבוביות העור
  • מונעת את הזדקנות העור
  • ממזערת נזקים סביבתיים

על מנת לשמור על עור גמיש, על עור בריא, זוהר וחלק, חשוב להשתמש בחומצה זו: בין אם זה הזרקת חומצה היאלורונית ע"י רופאים ובין אם היא משולבת בחומרי טיפוח וקוסמטיקה

פיסול אף באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית

שימושים של החומצה המופלאה שמחזירה לעורכם את המראה הצעיר

אין אדם שלא מכיר את המושג הזדקנות העור, אך מה באמת קורה לו כשהוא מזדקן? כשעורינו מזדקן הוא הופך באופן כמעט אוטומטי לעור יבש בעל מרקם שאינו אחיד. חומצה היאלורונית מאפשרת לכל אדם לשפר בעורו את החלק שמפריע לאיכות חייו ולהרגשתו האישית ובין היתר:

גמישות ובריאות העור

החומצה המופלאה מאפשרת לעור להשיב לו את הברק ואת הגמישות הרצויה.

האטה של הזדקנות העור

כאמור, איבוד הלחות הטבעית גורמת לעור למראה יבש, לא גמיש ובמילה מסכמת, להזדקנותו. השימוש בחומצה ההאילרונית המשולבת בתכשירים הקוסמטיים של העידן הנוכחי, מאט את תהליך ההזדקנות של העור שמתרחש כדרך הטבע ומסייע בהפחתת קמטים, אדמומיות ועוד.

מילוי קמטים / העלמת קמטים

הקמטים הם אולי העקב אכילס המשמעותי ביותר לנשים ולגברים גם יחד. הזרקה של חומצה האילרונית היישר אל קמטי ההבעה ו/או אל קו החיוך, מפחית באופן משמעותי את הקמטים לשנה אחת בממוצע.

אובדן נפח בשפתיים

החומצה מצליחה לממש עבור רבים מילוי שפתיים לצד עיצוב שפתיים ובכך ניתן להעניק להם את המראה המיוחל של שפתיים בשרניות פחות או יותר. חומצה היאלורונית לשפתיים יכולה להיות זמנית או קבועה.

באופן מפתיע (או שלא) מאפשרת החומצה להקל על כאבי עצמות ומרפקים. הזרקת חומצה היאלורונית לאזור שבין המפרקים מונעת את החיכוך שבין העצמות ואת הכאב הנלווה לכך.

עיצוב שפתיים ופיסול אף באמצעות חומצה היאלורונית לפני ואחרי

פיסול הפנים

הזרקת חומצה היאלרונית מאפשרת לרופאים המתמחים בכך, לבצע הלכה למעשה פיסול של הפנים וכפועל יוצא להעניק לכל אדם את המראה המתבקש בין אם זה במהלך עיצוב קו לסת, עיצוב עצמות הלחיים ועוד. פיסול פנים ראוי שיתבצע על ידי רופאים מקצועיים ומובילים בתחומם.

פיסול אף

פיסול אף באמצעות חומצה היאלורנית

הזרקת חומצה היאלורונית -"מזריקים" לכם מידע אודות ההזרקות

שיטת ההזרקה הנהוגה כיום היא באמצעות מחט או באמצעות קנולה. קנולה חוסכת סיכונים לרבות שטפי דם, היא מדוייקת בשל גודלה וניתן להגיעה באמצעותה לאזורים רבים יותר. בחירת שיטת ההזרקה משתנה בין היתר בהתאם לאזור ההזרקה.

השימוש בחומרי אלחוש לפני הטיפול והחומרים המכילים לידוקאין מקלים על המטופל וכמעט שלא חשים בכאב בזמן הטיפול שנמשך מספר דקות.

סוגי חומצה היאלורונית

את החומצה ההיאלרונית מייצרים מבקטריות בתנאי מעבדה וזו כשלעצמה הסיבה שישנם סוגים של חומצה היאלורונית רבים ומגוונים. כל חברה מייצרת חומר שונה וההבדלים העיקריים הם רמת הניקיון שלהם ובבסיס החומר. שימו לב כי חשוב מאוד לבחור את החומר הנכון, משום שהוא זה שישפיע על התוצאה ועל תופעות הלוואי.

את חומרי המילוי אפשר ויהיה נכון לחלק לשתי קבוצות עיקריות :

חומר מילוי זמני

חומרים זמניים מיוצרים מן הצומח ולא מן החי ובעל מרכיבים טבעיים בלבד. חומר מילוי זה מחזיק בין שנה ועד שנה וחצי ומשום שהוא אחראי לתוצאה הסופית ולמילוי הנפח, ניתן לצפות מראש את התוצאה. במקרים של סיבוכים / תופעות לוואי, ניתן להמיס את החומר ולהעלימו מהגוף.

חומר מילוי קבוע

חומרים קבועים המכילים חומרים סינטטיים. חומרים סינתטיים עתידיים להחזיק מעמד לתקופה בת שנתיים ועד בכלל. במקרה זה הריאקציה מתחוללת באמצעות החומר המוזרק ומפגשו עם רקמת השריר ועל כן התוצאה אינה צפויה ועלולים להתרחש נזקים בלתי הפיכים – במקרים של תופעות לוואי / נזקים, לא ניתן להעלים את החומר מהגוף.

הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים לפני ואחרי

הכירו את המוצרים המובילים של לומינרה

מוצרי החברה מעניקים מגוון נרחב של פתרונות לצד מוצרי אסתטיקה רפואית המשפרים את איכות העור, מסייעים בתהליך אובדן שומן תת עורי, בתהליך התחדשות העור ובהשבת גמישות העור, החיות שלו והמראה הזוהר הצעיר והרענן. הכירו את מוצרי החברה על קצה המזלג:

הידריאל

חומר מילוי המבוסס על חומצה היאלרונית ומעניק פתרון מושלם לריענון ושיפור איכות העור. החומצה מתאפשרת לשימוש בשלושה ריכוזים שונים (של החומר), כך שניתן להתאים לכל מטופל את ההזרקה המתאימה לו באופן אישי להשגת תוצאות מרביות. יתרונות של הידריאל סקין בוסטר: השבת לחות לעור, הפחתת קמטים עדינים,נספג ומתכלה בגוף בטבעיות, מעניק לעור מראה צעיר ורענן.

הידריאל סקין בוסטר המבוסס על חומצה היאלרונית

הידריאליקס

חומר מילוי המבוסס על חומצה היאלורונית. משתמשים בו בעיקר על מנת לטפל במצבים בהם ישנה הידלדלות של העור הנוצרת מהזדקנותו ומילוי קמטים. יתרונות של הידריאליקס : תוצאות למשך של עד שנה, נוחות במהלך הטיפול בשל שימוש במאלחש, נספג ומתכלה בגוף בטבעיות, תוצאות נשמרות לאורך זמן, מיוצר בטכנולוגית TM HYBRID MOBI

הידריאליקס חומר מילוי על בסיס חומצה היאלורונית מצולבת

 

קריסטליס

חומר מילוי לפנים המבוסס על סידן (קלציום הידרוקסיאפטיט) במטרה לשחזר את קווי המתאר של הפנים באמצעות מילוי נפח הרקמה. יתרונות של קריסטליס – עידוד יצירה של סיבי קולגן, מעניק נפח ואפקט הרמה עד 18 חודשים, נספג ומתכלה בגוף בטבעיות, נוחות מקסימאלית במהלך הטיפוך.

קריסטליס חומר מילוי על בסיס סידן

לומינרה ישראל משווקת מוצרים עשירים ומגוונים מתחום הרפואה האסטטית, לרבות חומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית וקלציום הידרוקסיאפטיט (סידן). מוצרי החברה מאושרים על ידי משרד הבריאות בישראל, על ידי CE אירופאי מוצרי לומינרה משווקים בלמעלה מ- 35 מדינות ברחבי העולם.

עוד מאמרים בנושא

צרו קשר

נשמח לשמוע מכם!

אם יש לכם שאלות, בקשות או אפילו הצעות עבורנו, נשמח לשמוע. מלאו את פרטיכם מטה ונדאג שמישהו מצוות לומינרה יחזור אליכם בהקדם.